Меню Закрити

Виявлення службових зловживань

Поліграфологічне дослідження відносно діючого персоналу

Дослідження (тестування) із застосуванням поліграфа відносно діючого персоналу, на відміну від службових розслідувань за конкретним інцидентом, проводиться у випадках, коли у керівництва або служби безпеки немає підтверджених фактів службових зловживань збоку персоналу, але існує велика вірогідність їх скоєння в межах конкретних службових обов’язків.

Під службовими зловживаннями мається на увазі:

  • крадіжка будь-якого цінного майна співробітниками організації (грошей, комп’ютерної техніки, транспортних засобів, будь-якого обладнання і т.п.);
  • фінансові махінації, використання службових грошей для власних потреб, хабарі, «відкати» і т.п.;
  • крадіжка або розголошення конфіденційної службової інформації;
  • навмисне або ненавмисне пошкодження службового майна, халатність тощо;
  • таємне співробітництво з конкурентами або особами, метою яких може бути нанесення шкоди організації.

Метою проведення тестування працюючого персоналу є виявлення вищенаведених службових зловживань, та попередження їх прояву у майбутньому.

 

На відміну від службового чи приватного розслідування, в ході тестування діючих співробітників одночасно можуть досліджуватися декілька тем, і застосовуються спеціальні валідні скринінгові методики. В ході такої роботи поліграфологи, яких рекомендує представництво компанії «AXCITON» в Україні, керуються міжнародними стандартами ASTM щодо психофізіологічного виявлення обману, та у своїй практиці застосовують валідні американські методики, які мають наукове підтвердження точності, що дозволяє отримувати найбільш достовірні результати.

 

Результати, отримані в ході дослідження із застосуванням поліграфа із діючим персоналом, надають важливу інформацію замовнику щодо можливої причетності або не причетності співробітників до скоєння службових зловживань та порушень.

Замовити дослідження на поліграфі,
або отримати консультацію

+38 098 484 45 14

+38 050 279 61 65

E-mail: axciton.ua@gmail.com

Кадровий
скринінг

Поліграфологічне дослідження при підборі персоналуСлужбові
розслідування

Поліграфологічне дослідження за фактом службових зловживаньПриватні
розслідування

Поліграфологічне дослідження
за приватним зверненням