Меню Закрити

Службові розслідування

Поліграфологічне дослідження за фактом службових зловживань

Дослідження (тестування) із застосуванням поліграфа під час службових розслідувань зазвичай проводяться у зв’язку із фактом службових зловживань, які могли скоїти співробітники в комерційних або державних організаціях та завдати значну шкоду їх економічній діяльності чи репутації. Службове розслідування проводиться вже за фактом конкретного інциденту з метою встановлення причетних осіб.

Під «інцидентом» мається на увазі:

  • крадіжка будь-якого цінного майна співробітниками організації (грошей, комп’ютерної техніки, транспортних засобів, будь-якого обладнання і т.п.);
  • посадові зловживання (фінансові махінації, використання службових грошей для власних потреб, хабарі, «відкати» і т.п.);
  • крадіжка або розголошення конфіденційної службової інформації;
  • навмисне або ненавмисне пошкодження службового майна, халатність тощо;
  • таємне співробітництво з конкурентами або особами, метою яких може бути нанесення шкоди організації.

Основною метою поліграфологічного дослідження в цьому випадку є спроба встановити, чи приховує досліджувана особа свою причетність до службових зловживань. Для цього застосовуються валідні діагностичні методики, вузько спрямовані на дослідження одного факту службового порушення, що дозволяє досягти максимальної точності результатів дослідження.


Дослідження із застосуванням поліграфа під час приватних та службових розслідувань можна віднести до найбільш складних в роботі поліграфолога. В ході такої роботи поліграфологи, яких рекомендує представництво компанії «AXCITON» в Україні, керуються міжнародним стандартами ASTM щодо психофізіологічного виявлення обману, та у своїй практиці застосовують валідні американські методики, які мають наукове підтвердження точності, що дозволяє отримувати найбільш достовірні результати.

 

Результати, отримані в ході дослідження із застосуванням поліграфа під час службових розслідувань, надають важливу інформацію замовнику щодо причетності або непричетності співробітників до скоєння дій, які могли завдати шкоди організації.

Замовити дослідження на поліграфі,
або отримати консультацію

+38 098 484 45 14

+38 050 279 61 65

E-mail: axciton.ua@gmail.com

Кадровий
скринінг

Поліграфологічне дослідження при підборі персоналуВиявлення службових зловживань

Поліграфологічне дослідження відносно діючого персоналуПриватні
розслідування

Поліграфологічне дослідження
за приватним зверненням